:::: MENU ::::

Uitslagen

Uitslagen Enveloop Editie 2 juni 2018

De complete uitslagenlijst van de Enveloop 2 juni 2018 is te vinden op: www.uitslagenlijst.nl

Uitslagen Enveloop Editie 2017

Dinxperlo – Zaterdag 10 juni 2017
J-9, 1 KM KIDSRUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Thom Berkelder 2007 Aalten 3:41 3:40
2 Dynand Smits 2007 Dinxperlo 3:47 3:45
3 Lars Meinen 2009 Lintelo 3:48 3:47
4 Tim Schuurman 2008 Dinxperlo 3:57 3:56
5 Puck Nederlof 2009 De Heurne 4:44 4:42
6 Kick Veldhuis 2010 De Heurne 4:44 4:43
7 Pim Kikkert 2009 Dinxperlo 5:01 5:00
8 Sep Kikkert 2009 Dinxperlo 5:02 5:00
9 Joey Ketterink 2008 Eibergen 5:13 5:11
10 Jelle Rougoor 2013 Breedenbroek 6:59 6:57
M-9, 1 KM KIDSRUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Marlon van Dijk 2007 Dinxperlo 4:20 4:18
2 Merle Vinkenvleugel 2008 Varsseveld 4:35 4:33
3 Ilja Nederlof 2009 Dinxperlo 4:39 4:37
4 Doris Vinkenvleugel 2010 Varsseveld 5:06 5:04
5 Laura Wisselink 2010 Sinderen 5:14 5:13
6 Pem Nederlof 2010 Dinxperlo 5:16 5:14
7 Indy Westerveld 2009 Dinxperlo 5:18 5:16
8 Naomi van Braak 2010 Varsseveld 5:59 5:57
J-13, 2 KM KIDSRUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Maxwell Bayer 2004 Huizen 6:57 6:56
2 Vince Kaastra 2006 Dinxperlo 6:57 6:56
3 Gijs Nijenhuis 2003 Dinxperlo 7:39 7:38
4 Max ter Haar 2007 Aalten 7:47 7:46
5 Sven Meinen 2006 Aalten 7:47 7:46
6 Julian van Erkelder 2006 Varsseveld 7:58 7:58
7 Tim Houwers 2007 Aalten 8:14 8:14
8 Jop Hoftijzer 2006 Aalten 8:15 8:14
9 Ruben Jansen 2006 Aalten 8:15 8:14
10 Stef Grotenhuis 2006 Aalten 8:15 8:15
11 Sten Nederlof 2006 De Heurne 9:13 9:13
12 Jurre walta 2006 Dinxperlo 9:30 9:29
13 Lars Nederlof 2008 De Heurne 9:35 9:35
M-13, 2 KM KIDSRUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Emma nijenhuis 2005 Dinxperlo 8:04 8:03
2 Isa Koskamp 2004 De Heurne 8:35 8:34
3 Lindy Wisselink 2007 Sinderen 10:16 10:16
4 Femme Kikkert 2006 Dinxperlo 11:33 11:32
5 Lieke Schuurman 2006 Dinxperlo 11:33 11:32
6 Britt van den Brink 2004 De Heurne 12:38 12:37
MANNEN, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Gerrit te Grotenhuis 1982 Aalten 19:03 19:02
2 Wessel Danen 2001 Ulft 20:06 20:05
3 Hans Brunsveld 1971 IJzerlo 20:23 20:23
4 Remco Smits 1992 De Heurne 20:39 20:38
5 Rik Harbers 1971 Aalten 21:18 21:17
6 Robin Steentjes 1988 Enter 21:52 21:49
7 Marijn Kuenen 1993 Sinderen 22:16 22:14
8 Twan Geven 2003 Dinxperlo 22:18 22:16
9 Niels van Ree 1991 Dinxperlo 22:21 22:18
10 Rick Gal 1982 Zutphen 22:22 22:20
11 Henk Mengers 1956 Aalten 22:36 22:33
12 Noah Ruesink 2001 De Heurne 22:39 22:38
13 Rick Nieuwenhuis 1994 Dinxperlo 22:43 22:39
14 Erwin ter Haar 1974 Aalten 22:44 22:41
15 Bart Hoenderboom 1987 Aalten 22:47 22:38
16 Roy Prinsen 1976 Winterswijk Meddo 22:47 22:45
17 Maarten Heupink 1995 Dinxperlo 22:48 22:43
18 Rob Berkelder 1970 Aalten 23:00 22:58
19 Wijnand Rutgers 1962 WireWeavingDinxperlo 23:23 23:23
20 Patrick Ketterink 1975 Eibergen 23:27 23:24
21 Dirk-Jan Bussink 1980 Restaurant De Sander 23:32 23:27
22 Roland Knipscheer 1970 Team SABA 23:34 23:32
23 Kevin Nieuwenhuis 1992 Papicolor International 23:48 23:43
24 Ralph Bussink 1981 Restaurant De Sander 24:26 24:21
25 Marc Lijbers 1976 Doetinchem 24:31 24:28
26 Herman Baten 1957 Aalten 24:36 24:31
27 Wim Nieboer 1965 Dinxperlo 24:38 24:31
28 Jonnie Wissing 1958 KlaassenGroep 24:42 24:42
29 Hylke Kleinhesseling 1982 Restaurant De Sander 24:48 24:43
30 DirkJan Robbe 1967 Groenlo 24:52 24:47
31 Kees Heidemann 1983 Bocholt 24:57 24:48
32 Tjebbe Kleinhesseling 1980 Restaurant De Sander 24:57 24:53
33 Ronald Huls 1964 Dinxperlo 24:59 24:51
34 Jos Rave 1964 Dinxperlo 25:05 25:02
35 Marco Elburg 1986 KlaassenGroep 25:09 24:56
36 Roy Freriks 1986 Enveloprint 2 25:11 24:59
37 Sil Jansen 1988 WireWeavingDinxperlo 25:14 25:06
38 Martijn Zevenbergen 1971 Aalten 25:19 25:15
39 Gijs Hakvoort 1995 Het Liessenhuus 25:33 25:29
40 Joeri Massa 1993 Enschede 25:36 25:30
41 Bram Smid 1985 Arnhem 25:49 25:34
42 Frank Grootnibbelink 1963 Cham 26:00 25:47
43 Gerben Theissen 1981 Enveloprint 2 26:05 25:52
44 Dino Hadzic 1990 Enveloprint 1 26:06 25:52
45 Frank Duking 1947 Gendringen 26:16 26:12
46 Luuk Massop 1991 Dinxperlo 26:26 26:11
47 Dennis ter Horst 1989 Papicolor International 26:38 26:33
48 Stefan van der Veen 1986 Enveloprint 2 26:43 26:31
49 Thijs Pothof 1988 WireWeavingDinxperlo 27:01 26:52
50 Wilfred Otten 1967 Team SABA 27:01 26:58
51 Edward Daanen 1968 Varsseveld 27:07 26:59
52 Rudie Mombarg 1964 KlaassenGroep 27:11 27:08
53 Jan Rademaker 1955 Varsseveld 27:13 27:07
54 Arno knuvink 1972 Dinxperlo 27:30 27:24
55 Niels Wolsink 1996 Enveloprint 1 27:42 27:28
56 Herman Hesselink 1949 Dinxperlo 27:42 27:32
57 Frank van Braak 1980 Het Liessenhuus 27:42 27:37
58 Bart Egberts 1985 Dinxperlo 27:53 27:43
59 Robert te Grotenhuis 1972 Dinxperlo 28:05 27:54
60 Anton Navis 1956 Aktief Lopers 28:14 28:05
61 Stephan van den Brink 1971 De Heurne 29:15 29:08
62 Marco Hengeveld 1972 De Heurne 29:15 29:08
63 Han Veldhorst 1958 Dinxperlo 29:23 29:15
64 Mark van Doorn 1981 Aalten 29:23 29:14
65 Tjerk Dolfing 1970 WireWeavingDinxperlo 29:38 29:29
66 Joost Heuvels 1986 Team SABA 29:46 29:43
67 Sjoerd Kok 1995 Enveloprint 1 30:08 30:01
68 Bas Grootnibbelink 1996 Delft 30:18 30:05
69 Marcel Koenders 1968 Breedenbroek 30:41 30:33
70 Dick Hengeveld 1954 De Heurne 30:41 30:31
71 Kees Geven 1989 Papicolor International 30:53 30:46
72 Patrick Vinkenvleugel 1973 Het Liessenhuus 31:54 31:49
73 Roy Freriks 1994 Het Liessenhuus 31:54 31:49
74 Peter Baten 1970 Aalten 33:23 33:18
75 Peter Steetzel 1966 Team SABA 34:19 34:16
76 Marijn Rexwinkel 1986 Dinxperlo 35:13 35:09
VROUWEN, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Maike den Houting 1969 Keijenborg 22:31 22:29
2 Lieke Hengeveld 2005 De Heurne 24:04 24:02
3 Eline Kuenen 1991 Elst Gld 24:21 24:19
4 Mirjam Wildenbeest 1992 Arnhem 24:41 24:38
5 Vera te Grotenhuis 1986 Suderwick 25:03 25:01
6 Frederieke Boesveld 1980 De Heurne 25:08 25:07
7 Ellen Huinink 1979 Varsseveld 25:10 25:04
8 Astrid Goossens 1974 Varsseveld 25:13 25:07
9 Iris Verstegen 1988 Zutphen 26:11 26:09
10 Sanne ter Haar 2003 Aalten 26:38 26:35
11 Wilma Hoftijzer 1965 Dinxperlo 26:52 26:46
12 Anouk Westendorp 1979 Dinxperlo 27:20 27:14
13 Melanie Witt 1980 Team SABA 27:41 27:40
14 Hester Keuper 2001 De Heurne 27:53 27:48
15 Hester Pennings 1970 Aktief Lopers 27:53 27:46
16 Janine duvigneau 1987 Ulft 27:55 27:47
17 Annette Rijks 1969 Dinxperlo 27:55 27:49
18 Silke Bolwerk 1991 Dinxperlo 28:08 28:03
19 Esther Freriks 1989 Hengelo Gld 28:34 28:28
20 Carlijn Veldhorst 1992 Enschede 28:34 28:29
21 Jacqueline Obbink 1971 Aktief Lopers 28:48 28:39
22 Nathalie te Kamp 1972 Het Liessenhuus 28:54 28:49
23 Natalie te Kamp 1972 Breedenbroek 28:54 28:50
24 Marie José de Bruijn 1965 De Heurne 28:59 28:48
25 Inge Freriks 1994 Het Liessenhuus 29:16 29:12
26 Tamara Nederlof 1978 De Heurne 29:34 29:27
27 Ans Assink 1955 Aalten 29:36 29:27
28 Marieke Grievink 1980 Dinxperlo 29:41 29:32
29 Clementine Terhorst 1982 Team SABA 29:46 29:43
30 Marieke Messink 1993 Dinxperlo 29:46 29:39
31 Frederike Nederlof 1980 Dinxperlo 30:41 30:35
32 Marieke de Boer 1973 De Heurne 30:49 30:36
33 Ellen Driessen 1971 Aktief Lopers 31:03 30:54
34 Edith Tebeest 1959 Dinxperlo 31:28 31:18
35 Marlies van Dijk 1975 Dinxperlo 31:37 31:28
36 Marianne Visser 1965 De Heurne 31:38 31:29
37 Lenie Wamelink 1959 Aalten 32:30 32:19
38 Majorie Lammers 1985 Dinxperlo 33:02 33:00
39 Anne Buesink 1956 Aalten 33:04 32:55
40 Maike Baten 2000 Aalten 33:19 33:14
41 Miranda Berkelder 1969 Enveloprint 2 35:12 35:01
MANNEN, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Raymond Schuurman 1977 DINXPERLO 41:55 41:53
2 Tom Waalder 1984 Aalten 42:12 42:11
3 Erik Ormel 1968 De Heurne 42:44 42:42
4 Thijs jansen 1986 Dinxperlo 43:07 43:05
5 Maarten Hengeveld 1975 De Heurne 43:53 43:51
6 Ralph Nederlof 1978 De Heurne 45:59 45:56
7 Robin Reusen 1973 Dinxperlo 46:28 46:26
8 Martin Hengevelt 1961 Dinxperlo 46:48 46:45
9 Henk Veurman 1958 Dinxperlo 47:19 47:17
10 Rimer Kikkert 1973 Dinxperlo 48:08 48:04
11 Wiljo Bussink 1966 Aalten 48:08 48:05
12 Wytze Kaastra 1971 Dinxperlo 48:08 48:05
13 Hein Elburg 1968 Suderwick 51:48 51:43
14 Manfred Franken 1963 Dinxperlo 55:38 55:36
15 Mario Redl 1970 Rhede 55:48 55:44
16 Reinier Bulten 1970 Doetinchem 56:56 56:54
17 Rob Elijzen 1962 Dinxperlo 57:46 57:42
18 Thorsten Weidemann 1974 Rhede 1:05:37 1:05:32
VROUWEN, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Maike den Houting 1969 Keijenborg 50:43 50:41
2 Margreet  Verhey 1972 Aalten 1:00:20 1:00:17
3 Geertien Vreman 1977 De Heurne 1:06:23 1:06:20

Uitslagen Enveloop Editie 2016

Uitslagen: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016061150446

Dinxperlo – Zaterdag 11 juni 2016

Jongens -9, 1 KM KIDSRUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Vince Kaastra 2006 Dinxperlo 3:35 3:33
2 Max ter Haar 2007 Aalten 3:40 3:38
3 Niek Klompenhouwer 2007 De Heurne 3:57 3:55
4 Tim Schuurman 2008 Dinxperlo 4:12 4:10
5 Jake Schuurman 2008 Dinxperlo 4:46 4:44
6 Sep Kikkert 2009 Dinxperlo 5:18 5:16
7 Renze Hengeveld 2008 De Heurne 6:15 6:12
Meisjes-9, 1 KM KIDSRUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Wieke Zevenbergen 2007 Aalten 4:11 4:09
2 Marlon van Dijk 2007 Dinxperlo 4:35 4:33
3 Minke Nederlof 2008 Dinxperlo 4:47 4:45
4 Ilja Nederlof 2009 Dinxperlo 4:55 4:52
5 Aukje Klompenhouwer 2009 De Heurne 4:55 4:53
6 Merle Vinkenvleugel 2008 Varsseveld 5:07 5:05
7 Indy Westerveld 2009 Dinxperlo 5:24 5:22
8 Doris Vinkenvleugel 2010 Varsseveld 5:29 5:27
9 Neeltje Stiller 2009 Bocholt 5:34 5:32
Jongens-13, 2 KM KIDSRUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Michiel Wellink 2002 Aalten 7:30 7:28
2 Remko Klompenhouwer 2005 De Heurne 8:15 8:14
3 Quin koskamp 2006 Dinxperlo 8:17 8:15
4 Lars Berkelder 2003 Dinxperlo 8:42 8:40
5 Jeroen Beskers 2002 Winterswijk 9:35 9:33
Meisjes-13, 2 KM KIDSRUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Lieke Hengeveld 2005 De Heurne 8:24 8:22
2 Jill Jansen 2002 Etten 8:28 8:26
3 Sanne ter Haar 2003 Aalten 8:29 8:28
4 Diedie Horning 2004 Aalten 8:32 8:30
5 Diede Bussink 2005 Het Grotenhuis 10 9:45 9:43
6 Mara Vreeman 2005 Breedenbroek 10:28 10:26
7 Lieke Schuurman 2006 Dinxperlo 10:29 10:27
8 Femme Kikkert 2006 Dinxperlo 10:53 10:51
9 Jade Bruntink 2005 Dinxperlo 11:02 11:01
MANNEN, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Gerrit te Grotenhuis 1982 Aalten 18:33 18:32
2 Miel Heusinkveld 1983 Dinxperlo 19:38 19:37
3 Tom Grotenhuis 1990 Aalten 19:39 19:38
4 Hans Brunsveld 1971 IJzerlo 20:19 20:18
5 Mark Ormel 1970 De Heurne 20:48 20:45
6 Patrick Weijers 1973 Aalten 21:48 21:47
7 Maarten Angenent 1970 Breedenbroek 22:10 22:09
8 Martijn Melten 1972 Dinxperlo 22:34 22:32
9 Rick Stroet 1990 Dinxperlo 22:48 22:45
10 Wim Nieboer 1965 Dinxperlo 23:21 23:18
11 Frank Melten 1974 Dinxperlo 23:34 23:31
12 Patrick Ketterink 1975 Eibergen 23:34 23:31
13 Maurice Steketee 1981 Middelburg 24:03 24:00
14 Hein Elburg 1968 Dinxperlo 24:04 24:01
15 Frank Vriesen 1975 De Heurne 24:37 24:34
16 Stefan Roes 1989 Suderwick 24:52 24:50
17 Ronald Huls 1964 Dinxperlo 25:01 24:54
18 Johan Neevel 1957 Dinxperlo 25:07 25:05
19 Martin te Grotenhuis 1990 De Woerd 17 25:08 25:01
20 Nathan Prinsen 2000 Dinxperlo 25:14 25:13
21 Darius Cramer 1972 Aalten 25:22 25:19
22 Eddo Woltering 1967 Varsseveld 25:37 25:30
23 Chris Elburg 1965 De Heurne 25:45 25:41
24 Edgar Keukenmeester 1974 ‘s-Gravenhage 25:49 25:46
25 Jeroen Westerveld 1973 Westerveld 26:03 25:55
26 André Grootnibbelink 1961 Zeewolde 26:10 26:02
27 Frank Grootnibbelink 1963 Cham 26:27 26:19
28 Jellis te Grotenhuis 1994 Dinxperlo 26:32 26:27
29 Raymond Jolink 1984 Dinxperlo 27:13 27:06
30 Rene Heersink 1973 Dinxperlo 27:18 27:12
31 Gerjo Wensink 1970 Aalten 27:25 27:19
32 Stephan van den Brink 1971 De Heurne 28:07 28:01
33 Marco Hengeveld 1972 De Heurne 28:10 28:05
34 Nico Salemink 1983 Dinxperlo 28:30 28:19
35 Arno Knuvink 1972 Dinxperlo 28:55 28:50
36 Patrick Simons 1976 Dinxperlo 28:56 28:46
37 Marcel Koenders 1968 Breedenbroek 29:08 29:01
38 Han Veldhorst 1958 Dinxperlo 29:24 29:18
39 Henk te Paske 1958 Aalten 29:39 29:33
40 Mark Prinsen 1992 Aalten 29:49 29:38
41 Niels Wolsink 1996 Dinxperlo 30:20 30:09
42 Bert Veldhuis 1946 Dinxperlo 30:29 30:25
43 Jesse Jolink 1994 Dinxperlo 30:41 30:37
44 Kees Geven 1989 Dinxperlo 30:53 30:46
45 Jan Haring 1940 Aalten 33:17 33:15
46 Koos Nederlof 1959 Dinxperlo 33:40 33:32
47 Jeffrey Krayenbrink 1986 Dinxperlo 40:22 40:09
VROUWEN, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Wilma Hoftijzer 1965 Dinxperlo 25:30 25:27
2 Lisa te Grotenhuis 1992 Dinxperlo 25:38 25:34
3 Hetty Angenent 1972 Breedenbroek 26:08 26:04
4 Maaike Tetelepta 1991 Winterswijk 26:10 26:02
5 Ellen Huinink 1983 Varsseveld 26:28 26:24
6 Femke Siebelink 1981 Dinxperlo 27:16 27:05
7 Mirjam Wildenbeest 1992 Breedenbroek 27:32 27:26
8 Annette Rijks 1969 Dinxperlo 27:40 27:35
9 Annemarie Hijink 1979 De Heurne 27:46 27:44
10 Emely Nederlof 1989 Arnhem 27:49 27:40
11 Cindy Klompenhouwer 1975 De Heurne 28:27 28:20
12 Annet te Grotenhuis 1962 Dinxperlo 28:35 28:27
13 Melanie Weikamp 1981 Aalten 29:18 29:13
14 Marte Nederlof 1991 Dinxperlo 29:29 29:20
15 Femke Knipscheer 2001 Dinxperlo 29:35 29:27
16 Ellen Derksen 1975 Dinxperlo 29:40 29:36
17 Hester Keuper 2001 De Heurne 29:41 29:34
18 Janke Boland 1976 Apeldoorn 29:43 29:39
19 Margreet Verheij 1972 Aalten 29:43 29:36
20 Nicolle Hof 1972 Dinxperlo 29:48 29:41
21 Marlou Siemes 1987 Dinxperlo 29:54 29:46
22 Renate Stolte 1970 IJzerlo 29:57 29:55
23 Erna te Grotenhuis 1968 Dinxperlo 29:58 29:53
24 Renée Nederlof 1991 Dinxperlo 30:04 29:55
25 Geertien Vreman 1997 De Heurne 30:06 29:58
26 Sérah Schuurman-Klein Entink 1979 Dinxperlo 30:09 29:56
27 Marieke de Boer 1973 De Heurne 30:27 30:19
28 Doreth Zwanenburg-Hof 1970 Ulft 30:30 30:25
29 Charlotte te Hennepe 1998 Aalten 30:37 30:26
30 Ellen Sueters 1980 Breedenbroek 30:37 30:31
31 Wiebke Schenk 1994 Dinxperlo 30:42 30:38
32 Monique Koenders 1970 Breedenbroek 30:51 30:46
33 Esther 1978 Sinderen 30:51 30:46
34 Marlies van Dijk-Baakman 1975 Dinxperlo 30:52 30:46
35 Carmen Jolink 1987 Dinxperlo 31:08 31:00
36 Hanneke Vreemann 1975 Breedenbroek 31:31 31:24
37 Marieke Messink 1993 Dinxperlo 31:38 31:23
38 Marieke Manschot 1961 De Heurne 32:19 32:05
39 Minke Melten 1978 Dinxperlo 32:27 32:15
40 Monique Prinsen-Geven 1964 Dinxperlo 32:35 32:22
41 Thera Lammers 1979 De Heurne 32:40 32:33
42 Terttu Haring 1968 Amsterdam 32:49 32:46
43 Daphne Koenders 1977 Breedenbroek 33:09 33:02
44 Dienke Koskamp 1965 Aalten 33:55 33:47
45 Arleen Pruis 1994 Dinxperlo 34:36 34:25
46 Debby Kaastra 1975 Dinxperlo 34:38 34:26
47 Sanne van den Brink 2000 De Heurne 35:06 34:59
48 Marieke Derksen 1979 Dinxperlo 35:30 35:17
49 Kirsten Kikkert 1976 Dinxperlo 35:30 35:17
50 Hanneke Tempels 1982 Dinxperlo 40:21 40:08
MANNEN, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Rick Heutinck 1985 Doetinchem 40:03 40:02
2 Tom Waalder 1984 Aalten 40:50 40:49
3 Rudi Ruesink 1963 De Heurne 41:36 41:35
4 Denis Woeltjes 1968 Aalten 41:57 41:56
5 Wytze Kaastra 2006 Dinxperlo 43:01 42:59
6 Thijs Jansen 1986 Dinxperlo 44:07 44:06
7 Erik Ormel 1968 De Heurne 44:40 44:35
8 Henk Veurman 1958 Dinxperlo 45:15 45:13
9 Robin Reusen 1973 Dinxperlo 46:12 46:10
10 Rinke Ter Haar 1970 Aalten 46:28 46:26
11 Erwin ter Haar 1974 Aalten 46:58 46:56
12 Rimer Kikkert 1973 Dinxperlo 47:14 47:11
13 André Stiller 1974 Bocholt 47:20 47:17
14 Jeffrey ten Holte 1987 Dinxperlo 47:24 47:22
15 Udo Jöster 1963 Schermbeck 47:38 47:36
16 Henk Mengers 1956 Aalten 47:53 47:51
17 Stephan Deckers 1967 Dinxperlo 48:38 48:36
18 Ruben Sueters 1978 Breedenbroek 49:20 49:17
19 Matthijs Bulsink 1973 Breedenbroek 49:20 49:18
20 Jeroen Lammers 1970 Dinxperlo 49:48 49:43
21 Jeroen Wieggers 1974 Giesbeek 52:27 52:23
22 Manfred Franken 1963 Dinxperlo 53:14 53:10
23 Peter Groot Zevert 1963 Zieuwent 54:32 54:28
24 Carsten Terörde 1976 Bocholt 56:08 56:04
25 Mark van Doorn 1981 Aalten 57:37 57:35
26 Christiaan Hengeveld 1980 Bocholt 58:38 58:34
27 Mario Redl 1970 Rhede 1:01:33 1:01:29
28 Martin Jansen 1972 Dinxperlo 1:05:59 1:05:54
29 Michaël Artz 1974 Dinxperlo 1:10:19 1:10:13
VROUWEN, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Kaily Groot Zevert 1993 Zieuwent 47:53 47:50
2 Gerdy Hoornenborg 1971 Aalten 48:56 48:53
3 Kristel van Langen 1979 Dinxperlo 55:44 55:39
4 Mieke Bulsink 1977 Breedenbroek 1:06:01 1:05:57
5 Hermien te Grotenhuis 1958 Winterswijk 1:06:01 1:05:57
6 Diana Artz-Hendriks 1970 Dinxperlo 1:07:07 1:07:02
TEAMS, 5 KM, individueel
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Maarten Hengeveld 1975 Careaz Dr Jenny 1 20:27 20:27
2 Sander Wisselink 1987 TopTeam 21:32 21:30
3 Martin Hengeveld 1961 Aalders b.v. 21:56 21:55
4 Michael Velthorst 1986 TopTeam 22:11 22:09
5 Hans van den Brink 1972 Rabobank Graafschap 1 22:45 22:42
6 Gijs Hakvoort 1995 Het Liessenhuus 1 23:15 23:02
7 Arjan Wevers 1980 Aalders b.v. 23:21 23:18
8 Roland Knipscheer 1970 Team SABA 23:52 23:48
9 Martin Jansen 1972 restaurant De Sander 1 24:01 23:51
10 Rick Nieuwenhuis 1994 Team 1 24:04 23:55
11 Kevin Nieuwenhuis 1992 Team 1 24:23 24:15
12 Danique Schuurman 1987 TopTeam 24:27 24:24
13 Yvonne Reusen 1975 Careaz Dr Jenny 2 24:36 24:35
14 Kim te Kaat 1975 SVD 2 24:38 24:28
15 Ingmar Kemink 1986 SVD 1 24:58 24:48
16 Ramon Bolwerk 1984 SVD 1 25:44 25:34
17 Tjebbe Kleinhesseling 1980 restaurant De Sander 1 25:45 25:35
18 Lucie Schuurman 1991 TopTeam 25:49 25:46
19 Pascal Bolwerk 1986 SVD 2 26:15 26:06
20 Luuk Massop 1991 SVD 2 26:52 26:43
21 Wilfred Otten 1967 Team SABA 26:57 26:52
22 Eddy ten Pas 1981 Aalders b.v. 26:59 26:49
23 Hylke Kleinhesseling 1982 restaurant De Sander 1 27:24 27:11
24 Edwin Geven 1977 Het Liessenhuus 1 28:25 28:11
25 Robert van Dijk 1964 Rabobank Graafschap 1 28:29 28:20
26 Silke Bolwerk 1991 Team 1 28:45 28:36
27 Melanie Witt 1980 Team SABA 29:38 29:32
28 Bastiaan van der Wolf 2005 Het Liessenhuus 1 30:23 30:10
29 Michiel Rutgers 1977 Het Liessenhuus 2 30:27 30:14
30 Martijn ter Steeg 1986 SVD 1 30:33 30:23
31 Marleen ten Pas 1985 Aalders b.v. 30:40 30:29
32 Patrick Vinkenvleugel 1973 Het Liessenhuus 2 32:18 32:05
33 Roy Freriks 1994 Het Liessenhuus 2 32:18 32:04
34 Semsa Nuraydin 1983 Rabobank Graafschap 1 32:19 32:09
35 Jantine Rengelink 1981 restaurant De Sander 1 33:09 32:57
36 Lianne Geikens 1970 Careaz Dr Jenny 2 33:14 33:03
37 Astrid Bussink 1978 Careaz Dr Jenny 2 33:14 33:04
38 Kyra Ruyzendaal 1992 Careaz Dr Jenny 1 34:11 34:01
39 Yvonne Huls 1966 Careaz Dr Jenny 1 38:03 37:53
40 Monique Massop 1971 Team SABA 38:34 38:28
41 Cindy Bruntink 1975 Careaz Dr Jenny 1 39:31 39:21
www.uitslagen.nl 11-06-2016 21:58
TEAMS 5KM, totaaltijden
Plts Naam Team Teamleden Teamtijd
1 Sander Wisselink Varsseveld TopTeam 00:21:29
Michael Velthorst Varsseveld TopTeam 00:22:08
Danique Schuurman Varsseveld TopTeam 00:24:23 01:08:00
Lucie Schuurman Varsseveld TopTeam 00:25:45
2 Martin Hengeveld Dinxperlo Aalders b.v. 00:21:54
Arjan Wevers Dinxperlo Aalders b.v. 00:23:17
Eddy ten Pas Dinxperlo Aalders b.v. 00:26:48 01:11:59
Marleen ten Pas Dinxperlo Aalders b.v. 00:30:28
3 Martin Jansen Dinxperlo restaurant De Sander 1 00:23:50
Tjebbe Kleinhesseling Dinxperlo restaurant De Sander 1 00:25:34
Hylke Kleinhesseling Dinxperlo restaurant De Sander 1 00:27:10 01:16:34
Jantine Rengelink Dinxperlo restaurant De Sander 1 00:32:56
4 Rick Nieuwenhuis Dinxperlo Team 1 00:23:54
Kevin Nieuwenhuis Dinxperlo Team 1 00:24:14
Silke Bolwerk Dinxperlo Team 1 00:28:35 01:16:43
5 Kim te Kaat Dinxperlo SVD 2 00:24:27
Pascal Bolwerk Dinxperlo SVD 2 00:26:05
Luuk Massop Dinxperlo SVD 2 00:26:42 01:17:14
6 Roland Knipscheer Dinxperlo Team SABA 00:23:47
Wilfred Otten Dinxperlo Team SABA 00:26:51
Melanie Witt Dinxperlo Team SABA 00:29:31 01:20:09
Monique Massop Dinxperlo Team SABA 00:38:27
7 Ingmar Kemink Dinxperlo SVD 1 00:24:48
Ramon Bolwerk Dinxperlo SVD 1 00:25:33
Martijn ter Steeg Dinxperlo SVD 1 00:30:22 01:20:43
8 Gijs Hakvoort Breedenbroek Het Liessenhuus 1 00:23:01
Edwin Geven Breedenbroek Het Liessenhuus 1 00:28:10
Bastiaan van der Wolf Breedenbroek Het Liessenhuus 1 00:30:09 01:21:20
9 Hans van den Brink Doetinchem Rabobank Graafschap 1 00:22:41
Robert van Dijk Doetinchem Rabobank Graafschap 1 00:28:19
Semsa Nuraydin Doetinchem Rabobank Graafschap 1 00:32:08 01:23:08
10 Yvonne Reusen Dinxperlo Careaz Dr Jenny 2 00:24:34
Lianne Geikens Dinxperlo Careaz Dr Jenny 2 00:33:02
Astrid Bussink Dinxperlo Careaz Dr Jenny 2 00:33:03 01:30:39
11 Maarten Hengeveld De Heurne Careaz Dr Jenny 1 00:20:26
Kyra Ruyzendaal Dinxperlo Careaz Dr Jenny 1 00:34:00
Yvonne Huls Dinxperlo Careaz Dr Jenny 1 00:37:52 01:32:18
Cindy Bruntink Dinxperlo Careaz Dr Jenny 1 00:39:20
12 Michiel Rutgers Breedenbroek Het Liessenhuus 2 00:30:13
Roy Freriks Dinxperlo Het Liessenhuus 2 00:32:03
Patrick Vinkenvleugel Breedenbroek Het Liessenhuus 2 00:32:04 01:34:20

 

Uitslagen Enveloop Editie 2015

1 kilometer Jeugd
Plaats StartNr voornaam tv achternaam woonplaats M/V Tijd
1 11 Max ter Haar Aalten M 03:53 1e jongen
2 1 Vince Kaastra Dinxperlo M 04:05 2e jongen
3 23 Emma Groot Wassink Dinxperlo V 04:31 1e meisje
4 2 Tim Schuurman Dinxperlo M 04:49 3e jongen
5 17 Elizah Rexwinkel Dinxperlo V 04:51 2e meisje
6 3 Lieke Schuurman Dinxperlo V 04:54 3e meisje
7 15 Felix Elburg Dinxperlo M 04:58
8 24 Ties Groot Wassink Dinxperlo M 05:02
9 7 Tim Geertsema Dinxperlo M 05:08
10 16 Jip Van den Bergh Suderwick M 05:10
11 8 Kees van Langen Dinxperlo M 05:18
12 12 Julius Holtus Dinxperlo M 05:23
13 10 Jade Bruntink Dinxperlo V 05:33
14 9 Femme Kikkert Dinxperlo V 05:34
15 6 Max van Rhijn Dinxperlo M 05:41
16 21 Merle Vinkenvleugel Varsseveld V 05:45
17 22 Karlijn Heyerman Heelweg V 05:46
18 13 Hidde Holtus Dinxperlo M 06:04
19 19 Pim Kikkert Dinxperlo M 07:23
20 20 Sep Kikkert Dinxperlo M 07:23
21 18 Renze Hengeveld De Heurne M 07:30
22 14 Inez Bongers Dinxperlo V DNF
23 25 Pelle Geertsema Dinxperlo M DNF
2 kilometer Jeugd
Plaats StartNr voornaam tv achternaam woonplaats M/V Tijd
1 57 Michiel Wellink Aalten M 07:31 1e jongen
2 69 Wessel Danen Ulft M 07:33 1e jongen
3 60 Cedric Elburg Suderwick M 07:54 3e jongen
4 63 Kick Woltering Varsseveld M 07:56
5 68 Lieke Hengeveld De heurne V 08:21 1e meisje
6 67 Jill Jansen Etten V 08:22 2e meisje
7 64 Lars Berkelder Dinxperlo M 08:38
8 51 Daan Melten Dinxperlo M 08:43
9 70 Diede Hörning Aalten V 08:48 3e meisje
10 52 Merijn Kaastra Dinxperlo M 08:53
11 56 Noa Reusen Dinxperlo V 08:57
12 65 Remko Klompenhouwer De heurne M 09:04
13 61 Niels Nijman Dinxperlo M 09:06
14 66 Leon Elburg Dinxperlo M 09:34
15 55 Dave Broekhuizen Dinxperlo M 09:40
16 53 Isa Melten Dinxperlo V 09:54
17 54 Lynn Stolte Ijzerlo V 09:57
18 71 Stijn Nienhuis Dinxperlo M 10:54
19 58 Fien van Langen Dinxperlo V 11:54
5 kilometer
Plaats StartNr voornaam tv achternaam woonplaats M/V Tijd
1 377 Alex Stienstra Enschede M 18:08 1e man
2 391 Matthijs Duenk Aalten M 18:35 2e man
3 341 Miel Heusinkveld Dinxperlo M 18:36 3e man
4 1043 Martijn Groot wassink Bribus Keukens M 18:59
5 1111 Niels Tamboer FC Atoub M 19:05
6 1114 Ben Coenders FC Atoub M 19:12
7 1053 Maarten Hengeveld Careaz Dr. jenny 1 M 19:31
8 344 Erik Ormel De Heurne M 19:38
9 383 Rudi Bolwerk De Heurne M 19:42
10 1083 Thijs Jansen De Panty’s M 19:44
11 384 Hans Brunsveld IJzerlo M 19:46
12 1113 Timo Kleinhesselink FC Atoub M 19:56
13 300 Maarten Angenent Breedenbroek M 20:18
14 1112 Mike Bulsink FC Atoub M 20:22
15 1082 Willem Jansen De Panty’s M 20:23
16 1172 Bas Roes Klaassen 2 M 20:35
17 367 Jozo Vulic Groenlo M 20:57
18 1102 Jorn Konings Enveloprint M 21:08
19 1162 Wilfried Gebbinck Klaassen 1 M 21:09
20 340 Eddy Grootnibbelink De Heurne M 21:19
21 1084 Robbert Heinen De Panty’s M 21:28
22 374 Jurgen van Ree Dinxperlo M 21:33
23 263 Rick Stroet Dinxperlo M 21:44
24 331 Kimley Sanders Silvolde V 21:51 1e vrouw
25 271 Robin Reusen Dinxperlo M 22:17
26 258 Tom Grotenhuis Aalten M 22:38
27 296 Jochem Tolkamp Aalten M 22:42
28 291 Bart Koskamp Aalten M 22:44
29 1223 Yvonne Reusen POWERLADIES 1 V 22:45 2e vrouw
30 1171 Jonnie Wissing Klaassen 2 M 22:49
31 1072 Robin Rijks DZSV 5 M 23:00
32 1164 Matthijs Bulsink Klaassen 1 M 23:01
33 343 Ingmar Kemink Dinxperlo M 23:11
34 1161 Willy Klein gunnewiek Klaassen 1 M 23:12
35 376 Theo Neerhof Aalten M 23:18
36 380 Johan Neevel Dinxperlo M 23:21
37 323 Joris Seinhorst Aalten M 23:23
38 1133 Gijs Hakvoort Het Liessenhuus 2 M 23:24
39 1081 Roland Knipscheer De Panty’s M 23:25
40 342 Theo Holtus Dinxperlo M 23:28
41 325 Herman Baten Aalten M 23:31
42 1013 Rick Nieuwenhuis 3e sv dinxperlo M 23:32
43 1163 Gerben Dikker Klaassen 1 M 23:34
44 326 Derk ter Horst Bredevoort M 23:42
45 1181 Peter Masselink LEF M 23:49
46 1021 Arjan Wevers Aalders B.V. M 23:50
47 1224 Alena Banser POWERLADIES 1 V 23:51 3e vrouw
48 372 Esther Heinen Enschede V 23:58
49 321 Bas Rave Dinxperlo M 24:08
50 333 Kees Heidemann Dinxperlo M 24:08
51 319 Wiljo Bussink Aalten M 24:09
52 313 Jos Rave Dinxperlo M 24:10
53 1042 Jeroen Helmink Bribus Keukens M 24:19
54 368 Pascal Veldboom Aalten M 24:23
55 332 Bart Egberts Dinxperlo M 24:25
56 318 Eddo Woltering Varsseveld M 24:27
57 360 Jurgen Bruil Dinxperlo M 24:28
58 362 Nick Knipscheer Dinxperlo M 24:36
59 351 Rens Veerbeek Enschede M 24:47
60 310 Evi Nijman Aalten V 24:48
61 352 Niels Westendorp Dinxperlo M 24:47
62 1261 Remco Radstaak de sjonnies M 24:52
63 1262 Frank Melten de sjonnies M 24:52
64 1263 Edwin Koskamp de sjonnies M 24:52
65 1264 Heino Elburg de sjonnies M 24:52
66 385 Marcel Huizer Isselburg M 24:58
67 309 Jeroen Klompenhouwer Aalten M 25:08
68 1044 Marcel Bakker Bribus Keukens M 25:11
69 255 Melanie Grevink Aalten V 25:21
70 1073 Martin te Grotenhuis DZSV 5 M 25:25
71 1051 Renske Lammers Careaz Dr. jenny 1 V 25:31
72 1183 Gijs Houthuijzen LEF M 25:33
73 1202 Martin Thesing LEF3 M 25:33
74 1192 Arjan Siebelink LEF2 M 25:33
75 1201 Erik Wijgman LEF3 M 25:34
76 1193 Tony Schuurman LEF2 M 25:34
77 1104 Pascal Bolwerk Enveloprint M 25:35
78 1154 Peter Baten Kind&Jeugd Zozijn M 25:37
79 358 Niek Haarlink Voorst M 25:49
80 301 Hetty Angenent Breedenbroek V 25:56
81 329 Noah Ruesink De Heurne M 25:59
82 1011 Patrick Vreemann 3e sv dinxperlo M 26:04
83 1014 Tom Kraan 3e sv dinxperlo M 26:04
84 1063 Chris Elburg Careaz Dr. jenny 2 M 26:08
85 378 Geert 0 Grievink Aalten M 26:13
86 1033 Annet te Grotenhuis Boesveld V 26:19
87 1221 Bianca Tieltjes POWERLADIES 1 V 26:20
88 1222 Esther Reusen POWERLADIES 1 V 26:21
89 337 Tom Wijnroks Dinxperlo M 26:19
90 1023 Eddy ten Pas Aalders B.V. M 26:22
91 285 Puck Bakker Dinxperlo V 26:23
92 266 Edwin Geertsema Dinxperlo M 26:27
93 1194 Nola Houthuijzen LEF2 V 26:28
94 1024 Carlo Aalders Aalders B.V. M 26:30
95 348 Nanny Ebbers Aalten V 26:32
96 1041 Annette Rijks Bribus Keukens V 26:35
97 1134 Michael Freriks Het Liessenhuus 2 M 26:37
98 1173 Rob Mombarg Klaassen 2 M 26:40
99 1174 Rudy Mombarg Klaassen 2 M 26:40
100 365 Monique Klein Goldewijk Lichtenvoorde V 26:44
101 373 Henk Mengers Aalten M 26:46
102 389 Pieter Kroesen Dinxperlo M 26:49
103 316 Iris Smits De Heurne V 26:52
104 1074 Kees Geven DZSV 5 M 26:57
105 292 Marie-josé de Bruijn De Heurne V 27:04
106 1091 Nathan Prinsen De Prinsjes M 27:08
107 1243 Noortje Radstake Van Hal loonwerkers V 27:14
108 1231 José Klein Sessink Powerladies 2 V 27:16
109 1103 Sander Hengeveld Enveloprint M 27:18
110 314 Esmé van Veen Dinxperlo V 27:20
111 1191 Romy Tamboer LEF2 V 27:22
112 272 Marco Jansink Aalten M 27:25
113 1151 Kristel Van langen Kind&Jeugd Zozijn V 27:39
114 1233 Wilma Hoftijzer Powerladies 2 V 27:41
115 261 Jacquelien te Grotenhuis De Heurne V 27:45
116 375 Viola Knoppen Aalten V 27:49
117 347 René Raedeman Ulft M 27:50
118 364 Saskia de Witte Doetinchem V 27:53
119 327 Jeffrey Krayenbrink Dinxperlo M 27:53
120 330 Fabian Wanders Dinxperlo M 27:52
121 299 Anouk Westendorp Dinxperlo V 28:02
122 1012 Patrick Simons 3e sv dinxperlo M 28:10
123 1123 Edwin Geven Het Liessenhuus 1 M 28:15
124 283 Bert Veldhuis Dinxperlo M 28:27
125 253 Annelies Smits De Heurne V 28:28
126 334 Remi Prinsen Dinxperlo M 28:32
127 328 Anouk Prinsen Dinxperlo V 28:33
128 1254 Lenneke van Harten de Bosmark V 28:43
129 322 Cindy Klompenhouwer-lankhof De Heurne V 28:53
130 1121 Patrick Vinkenvleugel Het Liessenhuus 1 M 28:53
131 1124 Roy Freriks Het Liessenhuus 1 M 28:53
132 1203 Sharon Kroezen LEF3 V 28:53
133 251 Marieke de Boer De Heurne V 28:53
134 312 Marieke Klompenhouwer Dinxperlo V 29:10
135 311 Elles Klompenhouwer Dinxperlo V 29:11
136 1204 Peter Kroezen LEF3 M 29:13
137 1152 Abco Neerhof Kind&Jeugd Zozijn M 29:14
138 303 R Heersink Dinxperlo M 29:15
139 1232 Nicola Piepers Powerladies 2 V 29:16
140 335 Dick Hengeveld De Heurne M 29:24
141 338 Marian Arentsen-gesink Heelweg V 29:49
142 1242 Frank Roelofs Van Hal loonwerkers M 29:58
143 1092 Jeltske Prinsen De Prinsjes V 30:03
144 1252 Marianne Nijenhuis de Bosmark V 30:04
145 1244 Gerlien Morssink Van Hal loonwerkers V 30:05
146 1153 Brenda Berendsen Kind&Jeugd Zozijn V 30:06
147 1022 Marleen ten Pas Aalders B.V. V 30:07
148 1061 Corinne Stoteler Careaz Dr. jenny 2 V 30:08
149 1071 Mark Wisselink DZSV 5 M 30:09
150 259 Renate Stolte Ijzerlo V 30:11
151 1234 ? ? Powerladies 2 V 30:12
152 290 Karin Schwiening Dinxperlo V 30:14
153 350 Sabrina Schaefer Ulft V 30:17
154 324 Doreth Zwanenburg-hof Ulft V 30:23
155 346 Liesbeth Termaat Dinxperlo V 30:26
156 302 Evelien Diersen Dinxperlo V 30:31
157 287 Iris Seinhorst Aalten V 30:32
158 339 Sophie Hulsman Heelweg V 30:34
159 1101 Koos Nederlof Enveloprint M 30:36
160 366 Judith Huitink Bredevoort V 30:38
161 369 Joanne Diersen Aalten V 30:40
162 289 Kiri Wijgman Dinxperlo V 30:42
163 274 Monique Prinsen-geven Dinxperlo V 30:45
164 275 Jantine Rengelink Dinxperlo V 30:46
165 1122 Natalie te Kamp Het Liessenhuus 1 V 30:48
166 317 Ank Woltering Varsseveld V 30:51
167 267 Marieke Messink Dinxperlo V 31:02
168 349 Dienke Koskamp Aalten V 31:04
169 288 Henri Wijgman Dinxperlo M 31:12
170 281 Nicolle Hof Dinxperlo V 31:14
171 1132 Thijmen van der Wolf Het Liessenhuus 2 M 31:18
172 1131 Erik van der Wolf Het Liessenhuus 2 M 31:18
173 254 Maarten Bolhaar Breedenbroek M 31:22
174 357 Jan Spekschoor Zieuwent M 31:25
175 1212 Henk van Rhijn ODA M 31:27
176 1214 Marloes Blokvoort ODA V 31:27
177 1093 Laura Prinsen De Prinsjes V 31:30
178 1094 Dick Prinsen De Prinsjes M 31:30
179 284 Mark van Doorn Aalten M 31:35
180 315 Karin Drenthel Dinxperlo V 31:38
181 257 Sacci te Kloese Aalten V 31:40
182 381 Martijn van Dijk Aalten M 31:45
183 370 Gerben Diersen IJzerlo M 31:50
184 297 Geertien Vreman De Heurne V 32:07
185 1141 Michiel Rutgers Het Liessenhuus 3 M 32:09
186 1182 Elles Houthuijzen LEF V 32:11
187 1184 Rijk Houthuijzen LEF M 32:11
188 256 Gonnie Hofs Dinxperlo V 32:15
189 371 Anke Fisser Dinxperlo V 32:17
190 1273 Anouk Hendriks Team Liz V 32:27
191 1274 Kirsten Hendriks Team Liz V 32:27
192 1272 Marloes Klein Goldewijk Team Liz V 32:27
193 1271 Senaka Lukens Team Liz M 32:27
194 363 Roy Oude Velthuis Dinxperlo M 32:36
195 387 Dennis Rougoor Aalten M 32:37
196 1251 Jan van der Horst de Bosmark M 33:05
197 279 Thera Lammers De Heurne V 33:24
198 388 Lenie Derksen Dinxperlo V 33:27
199 390 Judith Boomkamp De Heurne V 33:29
200 1064 Astrid Bussink Careaz Dr. jenny 2 V 33:50
201 345 Annemiek Roelofs Doetinchem V 34:03
202 1032 Hermien te Grotenhuis Boesveld V 34:04
203 1034 Maaike Gerritsen Boesveld V 34:04
204 276 Marieke ter Horst Dinxperlo V 34:05
205 336 Margo Hengeveld De Heurne V 34:11
206 273 Erik Groters Dinxperlo M 34:17
207 264 Erwin ter Voert Dinxperlo M 34:19
208 379 Fiona Naves Dinxperlo V 34:34
209 280 Cosja Romijn Dinxperlo V 35:05
210 382 Svenja Romijn Dinxperlo V 35:07
211 304 J Jansen Dinxperlo V 35:09
212 305 M Massop Dinxperlo V 35:12
213 1241 Ellen Roelofs Van Hal loonwerkers V 35:14
214 1052 Bianca Knipscheer Careaz Dr. jenny 1 V 35:54
215 1062 Yvonne Huls Careaz Dr. jenny 2 V 35:54
216 1054 Cindy Bruntink Careaz Dr. jenny 1 V 35:54
217 1142 Jeanette Kraaijvanger Het Liessenhuus 3 V 36:19
218 1143 Astrid Gosseling Het Liessenhuus 3 V 36:19
219 1144 Karin van Arragon Het Liessenhuus 3 V 36:19
220 260 Helma Heusinkveld Dinxperlo V 37:06
221 361 Monique Aalders Dinxperlo V 37:26
222 265 Inge Wieskamp Dinxperlo V 37:36
223 1211 Hepke Steenhuizen ODA M 39:58
224 306 Eline Veerbeek Dinxperlo V 40:30
225 277 Nicole Roenhorst Dinxperlo V 41:58
226 386 Frank Vinkenvleugel Dinxperlo M 47:55
10 kilometer
Plaats StartNr voornaam tv achternaam woonplaats M/V Tijd
1 437 Denis Woeltjes Aalten M 40:12 1e man
2 426 Rudi Ruesink De heurne M 40:13 2e man
3 440 Bram Vrieze Lichtenvoorde M 40:39 3e man
4 435 Jaap Oberink Aalten M 40:55
5 401 Wytze Kaastra Dinxperlo M 41:34
6 431 Erik Ormel De heurne M 42:14
7 411 Martin Hengevelt Dinxperlo M 42:35
8 436 Paul Achterberg Apeldoorn M 43:59
9 425 Jeroen Ruijter Enschede M 44:36
10 428 Henk Veurman Dinxperlo M 44:46
11 410 Martin Baw Jansen Dinxperlo M 44:52
12 424 Ole Bakker Enschede M 44:55
13 408 Stephan Deckers Dinxperlo M 45:26
14 418 Rinke ter Haar Aalten M 45:35
15 427 Manuel Miranda Rotterdam M 45:44
16 433 Jan Wammes Arnhem M 46:19
17 434 Gerdy Hoornenborg Aalten V 46:42 1e vrouw
18 406 Jeffrey ten Holte Dinxperlo M 46:48
19 403 Rimer Kikkert Dinxperlo M 47:18
20 417 Jan Stroet Hengelo M 47:51
21 402 Martijn Melten Dinxperlo M 48:05
22 415 Tim Regelink Dinxperlo M 49:29
23 419 Karsten Gussinklo Dinxperlo M 50:10
24 441 Frederieke Boesveld De heurne V 50:19 2e vrouw
25 438 Marijke Kroon Vinkeveen V 50:42 3e vrouw
26 439 Rob Elijzen Dinxperlo M 51:39
27 407 Manfred Franken Dinxperlo M 52:37
28 412 Jesse Jolink Dinxperlo M 55:39
29 420 Wiebke Schenk Dinxperlo V 55:46
30 422 Rianne Hoftijzer Dinxperlo V 55:47
31 409 Henk Heusinkveld Dinxperlo M 58:19
32 413 Angela Klenner Gaanderen V DNF
33 429 Tara Vossers Doetinchem V DNF
34 442 Jeroen Lammers Dinxperlo M DNF
Teamrun
Plaats Naam Team voornaam tv achternaam m/v Tijd
1 FC Atoub Niels Tamboer FC Atoub M 0:19:05
Mike Bulsink FC Atoub M 0:20:22
Timo Kleinhesselink FC Atoub M 0:19:56
Ben Coenders FC Atoub M 0:19:12
Totaal 1:18:35
2 De Panty’s Roland Knipscheer De Panty’s M 0:23:25
Willem Jansen De Panty’s M 0:20:23
Thijs Jansen De Panty’s M 0:19:44
Robbert Heinen De Panty’s M 0:21:28
Totaal 1:25:00
3 Klaassen 1 Willy Klein gunnewiek Klaassen 1 M 0:23:12
Wilfried Gebbinck Klaassen 1 M 0:21:09
Gerben Dikker Klaassen 1 M 0:23:34
Matthijs Bulsink Klaassen 1 M 0:23:01
Totaal 1:30:56
4 Bribus Keukens Annette Rijks Bribus Keukens V 0:26:35
Jeroen Helmink Bribus Keukens M 0:24:19
Martijn Groot wassink Bribus Keukens M 0:18:59
Marcel Bakker Bribus Keukens M 0:25:11
Totaal 1:35:04
5 Klaassen 2 Jonnie Wissing Klaassen 2 M 0:22:49
Bas Roes Klaassen 2 M 0:20:35
Rob Mombarg Klaassen 2 M 0:26:40
Rudy Mombarg Klaassen 2 M 0:26:40
Totaal 1:36:44
6 POWERLADIES 1 Bianca Tieltjes POWERLADIES 1 V 0:26:20
Esther Reusen POWERLADIES 1 V 0:26:21
Yvonne Reusen POWERLADIES 1 V 0:22:45
Alena Banser POWERLADIES 1 V 0:23:51
Totaal 1:39:17
7 de sjonnies Remco Radstaak de sjonnies M 0:24:52
Frank Melten de sjonnies M 0:24:52
Edwin Koskamp de sjonnies M 0:24:52
Heino Elburg de sjonnies M 0:24:52
Totaal 1:39:28
8 3e sv dinxperlo Patrick Vreemann 3e sv dinxperlo M 0:26:04
Patrick Simons 3e sv dinxperlo M 0:28:10
Rick Nieuwenhuis 3e sv dinxperlo M 0:23:32
Tom Kraan 3e sv dinxperlo M 0:26:04
Totaal 1:43:50
9 Enveloprint Koos Nederlof Enveloprint M 0:30:36
Jorn Konings Enveloprint M 0:21:08
Sander Hengeveld Enveloprint M 0:27:18
Pascal Bolwerk Enveloprint M 0:25:35
Totaal 1:44:37
10 LEF2 Romy Tamboer LEF2 V 0:27:22
Arjan Siebelink LEF2 M 0:25:33
Tony Schuurman LEF2 M 0:25:34
Nola Houthuijzen LEF2 V 0:26:28
Totaal 1:44:57
11 DZSV 5 Mark Wisselink DZSV 5 M 0:30:09
Robin Rijks DZSV 5 M 0:23:00
Martin te Grotenhuis DZSV 5 M 0:25:25
Kees Geven DZSV 5 M 0:26:57
Totaal 1:45:31
12 Aalders B.V. Arjan Wevers Aalders B.V. M 0:23:50
Marleen ten Pas Aalders B.V. V 0:30:07
Eddy ten Pas Aalders B.V. M 0:26:22
Carlo Aalders Aalders B.V. M 0:26:30
Totaal 1:46:49
13 LEF3 Erik Wijgman LEF3 M 0:25:34
Martin Thesing LEF3 M 0:25:33
Sharon Kroezen LEF3 V 0:28:53
Peter Kroezen LEF3 M 0:29:13
Totaal 1:49:13
14 Kind&Jeugd Zozijn Kristel Van langen Kind&Jeugd Zozijn V 0:27:39
Abco Neerhof Kind&Jeugd Zozijn M 0:29:14
Brenda Berendsen Kind&Jeugd Zozijn V 0:30:06
Peter Baten Kind&Jeugd Zozijn M 0:25:37
Totaal 1:52:36
15 Het Liessenhuus 2 Erik van der Wolf Het Liessenhuus 2 M 0:31:18
Thijmen van der Wolf Het Liessenhuus 2 M 0:31:18
Gijs Hakvoort Het Liessenhuus 2 M 0:23:24
Michael Freriks Het Liessenhuus 2 M 0:26:37
Totaal 1:52:37
16 LEF Peter Masselink LEF M 0:23:49
Elles Houthuijzen LEF V 0:32:11
Gijs Houthuijzen LEF M 0:25:33
Rijk Houthuijzen LEF M 0:32:11
Totaal 1:53:44
17 Powerladies 2 José Klein Sessink Powerladies 2 V 0:27:16
Nicola Piepers Powerladies 2 V 0:29:16
Wilma Hoftijzer Powerladies 2 V 0:27:41
? ? Powerladies 2 V 0:30:12
Totaal 1:54:25
18 Het Liessenhuus 1 Patrick Vinkenvleugel Het Liessenhuus 1 M 0:28:53
Natalie te Kamp Het Liessenhuus 1 V 0:30:48
Edwin Geven Het Liessenhuus 1 M 0:28:15
Roy Freriks Het Liessenhuus 1 M 0:28:53
Totaal 1:56:49
19 Careaz Dr. jenny 1 Renske Lammers Careaz Dr. jenny 1 V 0:25:31
Bianca Knipscheer Careaz Dr. jenny 1 V 0:35:54
Maarten Hengeveld Careaz Dr. jenny 1 M 0:19:31
Cindy Bruntink Careaz Dr. jenny 1 V 0:35:54
Totaal 1:56:50
20 De Prinsjes Nathan Prinsen De Prinsjes M 0:27:08
Jeltske Prinsen De Prinsjes V 0:30:03
Laura Prinsen De Prinsjes V 0:31:30
Dick Prinsen De Prinsjes M 0:31:30
Totaal 2:00:11
21 Van Hal loonwerkers Ellen Roelofs Van Hal loonwerkers V 0:35:14
Frank Roelofs Van Hal loonwerkers M 0:29:58
Noortje Radstake Van Hal loonwerkers V 0:27:14
Gerlien Morssink Van Hal loonwerkers V 0:30:05
Totaal 2:02:31
22 Careaz Dr. jenny 2 Corinne Stoteler Careaz Dr. jenny 2 V 0:30:08
Yvonne Huls Careaz Dr. jenny 2 V 0:35:54
Chris Elburg Careaz Dr. jenny 2 M 0:26:08
Astrid Bussink Careaz Dr. jenny 2 V 0:33:50
Totaal 2:06:00
23 Team Liz Senaka Lukens Team Liz M 0:32:27
Marloes Klein Goldewijk Team Liz V 0:32:27
Anouk Hendriks Team Liz V 0:32:27
Kirsten Hendriks Team Liz V 0:32:27
Totaal 2:09:48
24 Het Liessenhuus 3 Michiel Rutgers Het Liessenhuus 3 M 0:32:09
Jeanette Kraaijvanger Het Liessenhuus 3 V 0:36:19
Astrid Gosseling Het Liessenhuus 3 V 0:36:19
Karin van Arragon Het Liessenhuus 3 V 0:36:19
Totaal 2:21:06
25 de Bosmark Jan vander Horst de Bosmark M 0:33:05
Marianne Nijenhuis de Bosmark V 0:30:04
Lenneke van Harten de Bosmark V 0:28:43
Totaal 1:31:52
26 Boesveld Hermien te Grotenhuis Boesveld V 0:34:04
Annet te Grotenhuis Boesveld V 0:26:19
Maaike Gerritsen Boesveld V 0:34:04
Totaal 1:34:27
27 ODA Hepke Steenhuizen ODA M 0:39:58
Henk van Rhijn ODA M 0:31:27
Marloes Blokvoort ODA V 0:31:27
Totaal 1:42:52